Back to Top

بازار عرب ها

بازار عرب ها قدیمی ترین بازار جزیره کیش می باشد که از سالهای دور تا کنون مرکز خرید بومیان جزیره کیش بوده و میباشد .بازار عربها از نظر مساحتی بسیار کوچک است و اکثر فروشندگان آن عرب زبان هستند و شما کمتر کسی را رویت میکنید که در آنجا با زبان فارسی سلیس حرف بزند .بازار عربها در یک طبقه واقع شده و به دلیل دوری مسافتش از مرکز شهر کمتر مسافری به این بازار مراجعه میکندخرید از بازارعربها مسلما به نفع اقشار کم درآمدتر جامعه می باشد چرا که جنسهای بازار عربها کیش بسیار ارزان تر از دیگر بازارهای جزیره است و تقریبا تنوع اجناس نیز در آن بالا می باشد.بازار عربها تقریبا در نزدیکی بازار پارس خلیج میباشد و یکی از بینظیرترین ساحل ها و اسکله های کیش در مجاورت آن قرار دارد.بازدید ازبازار عرب هاحداقل یک بار هم که شده برای هرمسافری جذابیت خاضی دارد.

بازار زیتون

بازار زیتون یکی از جدیدترین و مدرنترین بازارهای کیش می باشد که با بهترین مصالح ساختمانی بنا شده است . مساحت این بازار 52000 متر مربع و زیربنای آن  7000 مترمربع در سه طبقه است.دراین بازار 95 غرفه تجاری و 12غرفه اداری وجود دارد که همگی مجهز به سیستمهای خنک کننده مرکزی ، سیستمهای صوتی مرکزی ، تلفن و فضای سبز و پارکینگ می باشند.

مرکز خرید مریم

مرکز خرید مریم کیش یکی از مراکز قدیمی جزیره کیش که در اواخر دهه شصت و بصورت بازارچه روباز ساخته شده است.بازار مریم  به مساحت پنج هزاروهفتصد مترمربع، در يک طبقه و با پنجاه ودو غرفه، با نمايي سنتي، در خیابان فارابی جزیره کیش بنا شده است وجزء بازارهای کوچک کیش بشمار می آید.

مرکز خرید صدف کیش

در جزیره کیش شهرکهای بسیاری وجود دارد و در این میان شهرک صدف کیش بعنوان اصلی ترین سکونتگاه کیشوندان بوده که  دارای هفت فاز با کاربری مسکونی است که در قلب هریک از این فازها مراکزخریدی وجود دارد که مایحتاج ساکنین شهرک صدف را تامین خواهد کرد.

مرکز خرید صدف

بازار سارینا 1 کیش

جزیره کیش در جهت حفظ توریست دارای مراکز خرید بسیاری است که از جمله آنها مجتمع نمایشگاهی-خدماتی-اداری سارینا 1 میباشد که در زمینی به مساحت 5292 مترمربع در 10 طبقه شامل 1طبقه پارکینگ،1 طبقه نمایشگاهی،1طبقه خدماتی و 7 طبقه اداری دراراضی شرقی جزیره زیبای کیش، بلوارخیام، روبه روی هتل ارم ساخته شده است.

بازار سارینا 1 کیش

بازار بزرگ سارینا 2 کیش

یکی از بازارها و مراکز خرید بزرگ کیش،بازار بزرگ سارینا 2 کیش میباشد که درمیدان امیرکبیر(شاهرهه جزیره)، روبروی بازارمروارید، یک طرف مشرف به شهربازی، یک طرف میدان امیرکبیر و طرف دیگر یک بازارتجاری قرار گرفته است.

مساحت این ملک 21000 مترمربع وزیربنای تقریبی  بنا 150000 مترمربع دارای 4 براست که باعث شده موقعیت استثنایی در جزیره کسب کند.

بازار سارینا 2 کیش

صفحه1 از3