مرکز غواصی کیش

مرکز غواصی کیش در 365 روز در سال  تورهای غواصی و اسنورکلینگ را در بهترین دایوسایت های کیش بر گزار می کند. تورهای غواصی در دایوسایت های نزدیک جزیره کیش و یا  جزیره های اطراف ، دایو سایت های دور از جزیره کیش ( در صورت به حد نصاب رسیدن گروه غواصی)، غواصی در اطراف کشتی غرق شده داما ، غواصی عمیق ، غواصی در مناطق مرجانی و ... انجام می پذیرد.

تورهای غواصی ما مجهز به قایقی با 12 متر طول و دو موتور انژکتوری قوی همراه با دستگاه موقعیت یاب ماهواره ای ، تلفن ، بیسیم با برد بالا ، جعبه کمکهای اولیه ، صندلی های راحت و هر آنچه جهت راحتی و امنیت شما مورد نیاز است ، می باشد .مرکز غواصی کیش در هر تور غواصی خود بیشتر از دوازده غواص را ثبت نام نمی کند پس وقتی با مرکز غواصی کیش به تورهای غواصی میروید دیگر  نگران ازدحام نبوده و میتوانید از تورهای غواصی به بهترین نحو ممکن لذت ببرید.

با مرکز غواصی کیش به تور غواصی رفتن ایمن و قابل دسترس است . علاقه مندان میتوانند تنها با وارد شدن به بخش ثبت نام در تورهای غواصی و یا با تماس تلفنی ، در تورهای غواصی ثبت نام و اطلاعات لازم را دریافت نمایند.وقتی با همراهی مرکز غواصی کیش به برای این تفریح هیجان انگیز آموزش میبینید ، متوجه خواهید شد که با بهترینها غواصی می کنید. هر غواص توسط مربیان مجرب همراهی شده و تحت پوشش بیمه قرار خواهید گرفت.

kishtournet.ir