سه رستوران پر طرفدار کیش


تنوع رستورانها در کیش قابل توجه است. غذاهای با کیفیت سنتی ایرانی و خوراک های بین المللی و فرنگی نیز در این رستوران ها یافت می شود. اکثر رستوران ها و غذاخوری ها بین ساعت 12 تا 3 بعد از ظهر و 21 الی 1 بامداد باز می باشند . برخی از رستوران ها دارای منوی انتخابی و رستوران های بعضی از هتل ها نیز به صورت بوفه غذاهای خود را در اختیار مشتریان و گردشگران تور کیش قرار می دهند . در ادامه شما را با سه رستوران محبوب و پر طرفدار جزیره کیش آشنا خواهیم کرد :


رستوران شبهای کیش : رستوران شبهای کیش یکی از رستوران های پر طرفدار جزیره است که مقابل هتل پانیذ ، جنب هتل آریا و انتهای خیابان کوشا قرار گرفته است . در این رستوران پر نشاط که انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در محیطی شاد و صمیمی سرو می شود ، لحظات حضور میهمانان در رستوران با اجرای موسیقی زنده شادتر و دلنشین تر می شود.

رستوران پدیده شاندیز : رستوران پدیده شاندیز یکی از باشکوه ترینو بزرگ ترین رستوران های کیش به شمار می رود که غذاهای لذیذ آن معروف است . این رستوران که در سال 1389 احداث گردید ، بزرگ ترین رستوران سرپوشیده دنیا می باشد که مقابل آن ، یک لنگر 100 تنی قرار دارد که ظرف مدت 35 روز ساخته شده و در کتاب رکورد های گینس به ثبت رسیده است . به همین دلیل پدیده شاندیز علاوه بر رستوران یکی از جاذبه های دیدنی کیش به شمار می رود که روزانه پذیرای تعداد زیادی از گردشگران تور کیش می باشد . غذاهای متنوع و با کیفیت ، محیط زیبا و خانوادگی و کامل ترین سرویس دهی توسط پرسنل با خلاق رستوران ، بر محبوبیت آن افزوده است .

رستوران شاندیز صفدری : رستوران شاندیز صفدری کیش را همه می شناسند این رستوران معروف و شناخته شده مقابل هتل آپارتمان دیدنی ها قرار دارد که به دلیل منوی متنوع ، غذاهای خوشمزه و با کیفیت ، اجرای چهار ساعت موسیقی زنده و محیط پرنشاط آن ، بین گردشگران تور کیش از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد . سرویس دهی کامل و مدیریت خوب این رستوران زیبا باعث شده تا میهمانان لحظاتی خاطره انگیز را تجربه نموده و طعم عالی غذاهای آن را هرگز از خاطر نبرند .

kishtournet.ir